Logo KOVAKO

Domácí a malé průmyslové vysavače značky Aqua Vac.

Logo Aqua Vac

Prodáváme náhradní díly a spotřební materiál na vysavače Aqua Vac.

PRO 200 / PRO 300

Robustní a houževnaté vysavače s přebytkem sací síly. Vysavače řady PRO jsou vybaveny trojnásobnou mikrofiltrací, mají velmi tichý chod (72 dB), snadno si poradí se suchým i mokrým odpadem, lze je použít i jako vzduchové koště nebo jako pohon stříkací pistole. Umí vyčistit i zanesené vodovodní odpady. Mohou se použít i v kombinaci s tepovacím zařízením. Luxusní základní výbava obsahuje kombi sací hubici na hladké povrchy i koberce, úzkou sací hubici na čalounění a štěrbinovač. Model 300C včetně praktického odkládacího prostoru pro příslušenství.

Parametry

Aqua Vac PRO

MULTIPRO

MultiPro jsou čtyři dokonalé přístroje v jednom. MultiPro vysaje suchý i mokrý odpad, vyčistí vodovodní odpady. Speciální šamponovací tryska brilantně vyčistí pěnou Vaše i velmi zašpiněné koberce, čalouněný nábytek, závěsy. Speciální konstrukce trysky umožňuje při šamponování zároveň vysávat, takže ošetřené plochy šampónem zůstávají jen mírně zavlhlé. Manipulaci s použitým šamponem, který se vrací zpět do vysavače, usnadňuje vyjímatelná nádoba. Velmi výkonné vodní čerpadlo pracuje nezávisle na vysavači a proto je možno zvláště znečištěná místa předmáčet. Vysavač MultiPro je možno použít i jako vzduchové koště. Tento velmi tichý vysavač s přebytkem výkonu je vybaven trojnásobnou mikrofiltrací. Odkládací prostor pro luxusní příslušenství, držák síťového kabelu (model MultiPro Rewing vč. navijáku síťového kabelu),chromované roury o průměru 36mm, to řadí vysavač MultiPro k absolutní špičce.

Parametry

Aqua Vac Multi-PRO

SYNCHRO 22-40

V této modelové řadě si vybere každý ten nejideálnější vysavač. Do Vašeho bytu, domu, garáže až po strojní dílny, truhlárny, apod. Houževnaté vysavače s přebytkem výkonu v nádherně grafitové barvě. Vysají suchý i mokrý odpad. Model Synchro 40AC je vybaven již v základní výbavě příslušenstvím průměru 32 mm a 60 mm. Bez potíží se tak zvládne i úklid velmi hrubého a objemného odpadu. Model 40AC je vybaven vozíkem pro uložení příslušenství, čistící potřeby, apod. Modely 40A a 40AC jsou vybaveny automatickou zásuvkou na 200V pro připojení el. ručního nářadí s odsáváním. Obsah nádrží 22-40 l, bohatá výbava, takřka neomezené možnosti. To jsou vysavače AQUA VAC modelové řady SYNCHRO.

Parametry

Aqua Vac Synchro

AZTEC 1200 / 1300 / 1300 E / 1400 HF

Elegantní malý domácí pomocník pro vysávání suchého odpadu. Mimořádný design a dokonalost v každém detailu. Vysavače Aztec se dodávají ve čtyřech variantách. Všechny mají velmi tichý chod, velkoobjemový sáček na odpad, ukazatel obsahu sáčku, úložný prostor pro příslušenství. Mikrofiltrace je čtyř- až pětinásobná (dle typu), vyšší typy mají nejen samonavíjecí síťový kabel a plynulou regulaci výkonu, ale zejména ojedinělý patentovaný zámek na schody, který Vám umožní bezpečně a jednoduše "zaparkovat" vysavač na schodech v průběhu Vašeho vysávání.

Parametry

Aqua Vac Aztec

Kontaktujte nás.

Zpět na hlavní stránku.

© 2014    KOVAKO - Jan Kopelent

www.kovako.cz   www.aldes-czech.cz  www.shopvac.cz